Bose Solo 5 TV

 

 Solo 5 TV to jednoczęściowy głośnik, który wydawał mi się zbędnym gadżetem, zwłaszcza do niewielkiego mieszkania w którym z mężem mieszkamy. A do zakupu którego nieustannie przekonywał mnie mąż.

Nie przemawiały do mnie slogany reklamowe mówiące o zapewnieniu znacznie lepszego dźwięku, od tego który wydobywa się z głośników w naszym telewizorze. Kolejny chwyt marketingowy-tak myślałam. Jednakże z jakości dźwięku z naszego telewizora nie do końca byłam zadowolona, żeby usłyszeć szept musiałam za każdym razem wziąć głośniej telewizor.

Jako ,że nie jestem zwolenniczką głośnego oglądania telewizji,często musiałam nasłuchiwać,żeby wszystko usłyszeć.

Aż pewnego dnia odwiedziliśmy znajomych którzy zaprosili nas na wspólne oglądanie filmu.

I to była eureka! Na początku nie wiedziałam o co chodzi? Jak to możliwe, że z tego małego i raczej nie nowego telewizora wydobywa się tak piękny i wyraźny dźwięk! I wcale nie trzeba było podgłośnić  żeby usłyszeć wszystkie niuanse, szepty, rozmowy...

i wtedy znajomi zaprezentowali nam swój nowy zakup-Solo 5 TV jednoczęściowy głośnik.

Po prostu rewelacja! Ten jednoczęściowy głośnik to istne cudo, tryb dialogu pomaga usłyszeć każdy dźwięk, ma wbudowaną technologię Bluetooth pozwalającą przesyłać muzykę bezprzewodowo metodą strumieniowania z telefonu lub tabletu, wystarczy jeden kabelek i jest połączony z telewizorem.Do tego uniwersalny pilot sterujący i telewizorem i niskimi tonami.

A poza tym ma bardzo elegancko design.

Aż chce się rzec... jak ja mogłam wcześniej żyć bez tego głośnika ;).