Deeper Smart Sonar CHIRP PLUS 2.0 Echosonda (GPS i Wi-Fi) - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: DEEPER CHIRP PLUS 2.0
  • Producent: Deeper
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 300,00 zł 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Kurier DPD GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Uwaga! W przypadku wyboru opcji przedpłaty wysyłka gratis!

  Deeper Smart CHIRP+

   

  CO TO JEST CHIRP?

  Tradycyjny sonar wysyła jednorazowy impuls o pojedynczej częstotliwości. Echosonda CHIRP (ang. Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły strumień częstotliwości, od niskich do wysokich i dlatego jej odczyty są znacznie wyraźniejsze i charakteryzują się wyższą rozdzielczością w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami tego typu.

   
   

  Deeper Smart Sonar Chirp+ 2.0 Echosonda z GPS

  Niewiarygodna separacja celu i wyjątkowa dokładność na dużych głębokościach

  Dzięki separacji celu na poziomie 1 cm będziesz w stanie z łatwością zlokalizować poszukiwane gatunki nawet w otoczeniu drobnicy, a także śledzić najmniejsze przynęty podczas pionowego jigowania. Urządzenie redukuje zakłócenia pochodzące z powierzchni oraz hałasy, dzięki czemu uzyskasz precyzyjne odczyty w bardzo płytkiej wodzie i zlokalizujesz ryby nawet 15 cm od powierzchni. Z drugiej strony, będziesz w stanie rozróżnić gatunki znajdujące się przy dnie nawet na głębokości 100 m.

  Wydajny, szybko ładujący się akumulator

  Zapomnij o ładowaniu swojej echosondy CHIRP+ 2 i łów więcej dzięki wydajnemu akumulatorowi o czasie pracy do 15 godzin, który naładujesz do poziomu 100% w zaledwie 2 godziny.

  Niesamowity zasięg zarzucania i kompaktowy rozmiar

  Zasięg zarzucania echosondy CHIRP+ 2 to aż 100 m. Oprócz tego urządzenie generuje własny sygnał Wi-Fi, co oznacza nie tylko stabilne połączenie z Twoim urządzeniem, ale także brak konieczności korzystania z mobilnego transferu danych. Co więcej, echosonda jest mała i lekka, więc bez problemu zmieści się w Twojej skrzynce wędkarskiej, a nawet kieszeni.

  3 częstotliwości wiązki

  Szybciej lokalizuj skupiska ryb, skanując obszar za pomocą wiązki o szerokim kącie 47° (100 kHz). Użyj wiązki o średnim kącie 20° (240 kHz), żeby zawęzić miejsce poszukiwania ryb. Namierzaj poszukiwane gatunki za pomocą bardzo szczegółowej wiązki o wąskim kącie 7° (675 kHz).

  Jedna echosonda na wszystkie pory roku i dla wszystkich technik wędkarskich

  Wybierz się na ryby z echosondą Deeper CHIRP+ 2 bez względu na porę roku i niezależnie od techniki wędkarskiej. Łów w ciągu dnia lub nocą, zarzucaj echosondę z łodzi lub kajaka, zabierz ją ze sobą nawet na łowienie pod lodem.

  Wędkowanie z kajaka i deski SUP – Echosondę Deeper CHIRP+ 2 zamontujesz na kajaku w kilka sekund – bez wiercenia, kabli czy baterii. Echosonda jest idealna do łowienia z deski SUP i bezproblemowo zmieści się w luku lub w skrzynce. Zastosuj metodę trollowania i mapuj teren lub zarzuć echosondę tam, gdzie trudno jest Ci dotrzeć.

  Wędkowanie z łodzi – Doskonałe rozwiązanie dla małych łodzi. Zarzuć echosondę lub zastosuj metodę trollowania z pontonu, łódki lub pływadełka. Płyń z małą prędkością 3 km/h, żeby uzyskać dokładne odczyty lub zarzuć echosondę w trudno dostępne miejsca.

  Wędkowanie pod lodem – Echosonda Deeper CHIRP+ 2 to urządzenie typu flasher, co oznacza, że możesz łatwo zmieniać przeręble bez konieczności używania przetworników lub przewodów. Wystarczy wywiercić otwór i zapuścić echosondę Deeper, aby zobaczyć moment, w którym poszukiwany przez Ciebie gatunek złapie przynętę.

  Wędkowanie z brzegu – Zarzuć echosondę, ściągnij ją, i gotowe – zbierzesz wszystkie potrzebne dane. Lokalizuj ryby, znajduj obiecujące miejsca lub twórz mapy jezior, żeby mieć pełen obraz podwodnej sytuacji.

  Inteligentne łowienie z aplikacją Fish Deeper™

  • Niezwykle szczegółowe i wyraźne wizualizacje. Odróżniaj ryby drapieżne od przynęty lub gatunki zamieszkujące dno od jego konturu.
  • Zobacz roślinność, strukturę, kontur ryb i dna oraz twardość i konsystencję dna. Sprawdzaj głębokość i temperaturę wody.
  • Oznaczaj swoje ulubione miejsca połowów, wodowania łódki, obozowiska, parkingi i inne ciekawe miejsca.
  • Rejestruj swoje połowy wraz z technikami, sprzętem oraz przynętami i wabikami, a także dodawaj zdjęcia i notatki.

  Fish Deeper™ Premium

  Z łatwością planuje swoje wyprawy wędkarskie dzięki dostępowi do ponad 50 000 map jezior w aplikacji Fish Deeper™ – Twojej nowoczesnej książce adresowej wszystkich ryb, których szukasz! Poznaj każdą wyspę i płyciznę, każde zagłębienie i spadek dnia, i nie tylko. Szybko znajduj najlepsze miejsce do łowienia i lokalizuj poszukiwane gatunki w oparciu o głębokość i ukształtowanie terenu. Przeglądaj dane na dowolnym urządzeniu. Skorzystaj z 3-miesięcznej DARMOWEJ subskrypcji Premium oferowanej razem z Twoją echosondą CHIRP+ 2.


   

   

  Specyfikacja

  Materiały Obudowa z ABS, tytanowe wkładki
  Kompatybilność iOS od wersji 12.0 i Android od wersji 6.0 w górę
  Typ echosondy 3 częstotliwości CHIRP – wąski CHIRP 675 kHz (kąt stożka 7°), średni CHIRP 240 kHz (kąt stożka 20°), szeroki CHIRP 100 kHz (kąt stożka 47°)
  Separacja celu Wąski CHIRP 1 cm, średni CHIRP 2,4 cm, szeroki CHIRP 2,4 cm
  Głębokość skanowania 15 cm do 100 m
  Szybkość skanowania Do 15 odświeżeń na sekundę
  Tryby echosondy Standardowy, Wędkowanie z łodzi, Tryb wędkarstwa podlodowego, Tryb nadbrzeżny GPS
  Czujnik temperatury Zintegrowany czujnik temperatury (dokładność 0,2°C)
  Temperatura pracy -20°C do 40°C
  GNSS (obsługiwane globalne systemy nawigacji satelitarnej) GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
  Czas pracy GPS włączony do 6,5 godziny, GPS wyłączony do 8 godzin
  Technologia ładowania Szybkie ładowanie, 80% w 45 min., 100% w 75 min.
  Akumulator wewnętrzny Litowo-polimerowy, 3,8 V, 1300 mAh
  Zasilacz (nie wchodzi w skład zestawu, zalecany): Wejście 110V/220V. Wyjście Micro USB, 5V 2A
  Rodzaj połączenia Wi-Fi
  Zasięg połączenia Stabilne połączenie do 100 m
  Kolor Pustynny piasek
  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  • Echosonda CHIRP+ 2
  • Kabel USB
  • Neoprenowe etui
  • 2 × śruba mocująca
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Wytyczne z zakresu bezpieczeństwa
  • Osłona do wędkowania nocą
  Gwarancja 5 lat producenta.