Deeper Smart Sonar PRO Echosonda (Wi-Fi) - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: Deeper PRO GRATIS
  • Producent: Deeper
  • Kod producenta: 4779032950244
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 690,24 zł 849,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Deeper Smart Sonar PRO – echosonda do łowienia ryb

  Deeper Smart Sonar PRO to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m.

   

   

  Deeper Smart Sonar PRO to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty.

  Deeper Smart Sonar PRO to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

   

   

  UWAGA Tylko teraz GRATIS

  Uchwyt do Smartfonu na wędkę firmy SKYNET

  Uchwyt na smartfona to solidne rozwiązanie do mocowania smartfona do uchwytu wędki. Dzięki uchwytowi na smartfona możesz korzystać z danych echosondy, w jednej ręce trzymając wędkę, a drugą zanurzając Deepera.

  Zdjęcie podglądowe, uchwyt może się różnić wyglądem

   
   

   

   

  Funkcje sondy:

  • Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
  • Dwie częstotliwości
  • Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie
  • Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja
  • 6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii
  • Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin

   

  Funkcje aplikacji:

  • Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline
  • Nieograniczony dostęp do całej historii danych
  • Tryb zimowy (Ice Fishing Mode)
  • Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb
  • Kalendarz księżycowo-słoneczny, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych
  • Tryb klasyczny oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
  • Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)

   

  Połączenie Wi-Fi

  Deeper Smart Sonar PRO wysyła dane zebrane przez echosondę do urządzenia użytkownika za pomocą połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego, ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100 metrów na odległość i do 80 m na głębokość.

   

  Kompatybilność aplikacji

  Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz księżycowo-słoneczny, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych, kolorowy tryb dzienny i nocny itd. Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

   

  Inteligentne wędkowanie

  Echosondę Deeper Smart Sonar PRO można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfona lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pływaku wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia ryb w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

   

  Mapowanie w czasie rzeczywistym

  Deeper Smart Sonar PRO pozwala tworzyć batymetryczne mapy ulubionych miejsc do wędkowania. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfona i na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfona. Wszystkie mapy można zarchiwizować i otworzyć w dowolnym momencie.

   

  Wędkowanie w zimie

  Deeper Smart Sonar PRO to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb Amplitude Scope Mode umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja Split Screen wyświetla oba tryby (Regular i Ice Fishing Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoomu pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

   

  Zawartość zestawu

  Echosonda Deeper Smart Sonar PRO, kabel USB, przenośne etui z neoprenu, 2 zaczepy mocujące, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, podręcznik z przepisami

   

  Kompatybilne akcesoria

  Wszechstronne, elastyczne ramię do dowolnego typu łodzi; uchwyt na smartfona mocowany przy wędce; kolorowe, półprzezroczyste osłony ułatwiające zlokalizowanie sondy nocą.

   

  Gwarancja

  Wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane na terenie Europy, objęte roczną gwarancją ograniczoną.

   

   

   

  Porównanie:

  Deeper Smart Fishfinder 3.0

  Deeper Smart Sonar PRO

  Deeper Smart Sonar PRO+

  Bezprzewodowe połączenie Bluetooth Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
  Zasięg anteny Bluetooth:
  130 stóp (40 m)
  Zasięg Wi-Fi:
  330 stóp (100 m)
  Zasięg WiFi:
  330 stóp (100 m)
  Częstotliwość odświeżania:
  do 7 odświeżeń na sekundę
  Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty) Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty)
  Regularna rozdzielczość odświeżania Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne) Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne)
  Zakres dynamiczny Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb) Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb)
  Klasyczny tryb ekranu Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
  Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Onshore GPS Mode na brzegu lub na wodzie przy jednoczesnym mapowaniu zarysu dna w trybie Boat Mode
  Cykl ładowania: 2-3 miesiące Cykl ładowania: 6 miesięcy Cykl ładowania: 6 miesięcy