Deeper Smart Sonar PRO PLUS Echosonda (GPS i Wi-Fi) Latarka Gratis - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: Deeper PRO+GRATIS
  • Producent: Deeper
  • Kod producenta: 4779032950275
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 730,89 zł 1 069,00 zł 899,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Kurier DPD GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Uwaga! W przypadku wyboru opcji przedpłaty wysyłka gratis!

   

  Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO+, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty.

  Tryb Onshore GPS Mode umożliwia tworzenie batymetrycznych map konturowych dna z brzegu lub na wodzie. Zaawansowana technologia batymetryczna pozwala użytkownikowi zbierać i przetwarzać dane dotyczące zarysu dna podczas łowienia ryb na doku, moście, nabrzeżu, łodzi, w kajaku lub pływaku wędkarskim, a nawet podczas brodzenia w wodzie. Zasięg tej funkcji to aż 100 m.

  Deeper Smart Sonar PRO+ to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

   

   

   

  UWAGA Tylko teraz GRATIS - Latarka

  UWAGA Tylko teraz GRATIS

  Uchwyt do Smartfonu na wędkę firmy SKYNET

  Uchwyt na smartfona to solidne rozwiązanie do mocowania smartfona do uchwytu wędki. Dzięki uchwytowi na smartfona możesz korzystać z danych echosondy, w jednej ręce trzymając wędkę, a drugą zanurzając Deepera.

  Zdjęcie podglądowe, uchwyt może się różnić wyglądem

   

   

  Funkcje sondy:

  • Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
  • Tryb Onshore GPS Mode
  • Dwie częstotliwości
  • Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie
  • Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja
  • 5,5 godziny nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii
  • Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin

   

  Funkcje aplikacji:

  • Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline
  • Nieograniczony dostęp do całej historii danych
  • Tryb zimowy (Ice Fishing Mode)
  • Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb
  • Kalendarz księżycowo-słoneczny, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych
  • Tryb klasyczny oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
  • Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)

   

  Połączenie Wi-Fi

  Deeper Smart Sonar PRO+ wysyła dane zebrane przez echosondę do urządzenia użytkownika za pomocą połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100 metrów na odległość i do 80 m na głębokość.

   

  Kompatybilność aplikacji

  Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz księżycowo-słoneczny, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych, kolorowy tryb dzienny i nocny itd. Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

   

  Inteligentne wędkowanie

  Echosondę Deeper Smart Sonar PRO+ można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfona lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pływaku wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia ryb w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

   

  Tryb GPS Mode

  Deeper Smart Sonar PRO+ wyposażono we wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia tworzenie batymetrycznych map z ulubionymi miejscami do wędkowania. Wszystkie mapy można zarchiwizować i otworzyć w dowolnym momencie. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfona i na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfona.

   

  Wędkowanie w zimie

  Deeper Smart Sonar PRO+ to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb Amplitude Scope Mode umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja Split Screen wyświetla oba tryby (Regular i Ice Fishing Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoomu pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

   

  Zawartość zestawu

  Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+, kabel USB, przenośne etui z neoprenu, 2 zaczepy mocujące, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, podręcznik z przepisami

   

  Kompatybilne akcesoria

  Wszechstronne, elastyczne ramię do dowolnego typu łodzi; uchwyt na smartfona mocowany przy wędce; kolorowe, półprzezroczyste osłony ułatwiające zlokalizowanie sondy nocą.

   

  Gwarancja

  Wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane na terenie Europy, objęte roczną gwarancją ograniczoną.

   

  Specyfikacja

  Rozmiar: 2,5” / 65 mm średnicy
  Waga: 100 g
  Budowa: ABS
  Kompatybilność: iOS od wersji 7.0 i Android od wersji 4.0 w górę
  Typ echosondy: Podwójna wiązka
  Częstotliwość: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
  Głębokość maks./min.: 260 stóp (80 m) / 2 stopy (0,5 m)
  Częstotliwość odświeżania sondy: Zmienna, do 15 odświeżeń na sekundę
  Pozycjonowanie: Odbiornik GPS z kanałem L1 48, dokładność 50% (3 m)
  Temperatura: Czujnik temperatury wody
  Jednostka temperatury: Celsjusz / Fahrenheit
  Temperatura działania: -20oC to 40oC / -4oF to 104oF
  Zasilanie Micro USB typ B, 5V DC, 450 mA (maks.)
  Akumulator wewnętrzny Litowo-polimerowy, 3,7 V, 850 mAh
  Rekomendowany akumulator (niedołączony do zestawu) Wejście 110V / 240V, wyjście micro USB, 5V 450 mA
  Połączenie: Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
  Zasięg Wi-Fi: Do 100 metrów. Zależy od systemu operacyjnego i modelu smartfona.
  Kolor: Czarny

   

  Porównanie:

  Deeper Smart Fishfinder 3.0

  Deeper Smart Sonar PRO

  Deeper Smart Sonar PRO+

  Bezprzewodowe połączenie Bluetooth Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
  Zasięg anteny Bluetooth:
  130 stóp (40 m)
  Zasięg Wi-Fi:
  330 stóp (100 m)
  Zasięg WiFi:
  330 stóp (100 m)
  Częstotliwość odświeżania:
  do 7 odświeżeń na sekundę
  Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty) Wysoka częstotliwość odświeżania: do 15 odświeżeń na sekundę (pozwala zarejestrować szybko poruszające się obiekty)
  Regularna rozdzielczość odświeżania Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne) Wysoka rozdzielczość odświeżania (pozwala zarejestrować małe obiekty podwodne)
  Zakres dynamiczny Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb) Rozszerzony zakres dynamiczny (pozwala dokładniej oszacować położenie ryb)
  Klasyczny tryb ekranu Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny Klasyczny tryb ekranu oraz kolorowy tryb dzienny i nocny
  Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Boat Mode Mapowanie w trybie Onshore GPS Mode na brzegu lub na wodzie przy jednoczesnym mapowaniu zarysu dna w trybie Boat Mode
  Cykl ładowania: 2-3 miesiące Cykl ładowania: 6 miesięcy Cykl ładowania: 6 miesięcy