Głośnik GOOGLE Home Inteligentny Asystent - Biały

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: GA3A00417A14-RA
  • Producent: Google
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 178,05 zł 219,00 zł
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Poznaj głośnik Google Home

  Głośnik Google Home to Twój osobisty asystent w domu. Zadawaj mu pytania i wydawaj polecenia. Dzięki obsłudze kilku użytkowników potrafi rozpoznawać i rozróżniać głos.

  Mów do niego. Wystarczy powiedzieć: "OK Google", a głośnik Google Home będzie oczekiwał na Twoje polecenia. To jakość Google, którą znasz.

  Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi, Google Home będzie pasował do wielu pomieszczeń, a wymienialne podstawy pozwolą Ci go jeszcze lepiej dopasować do własnych upodobań.

  Obudowa głośnika Google Home została wyposażona w panel dotykowy, dzięki któremu będziesz go mógł kontrolować.

  Pytania i odpowiedzi

  Głośnik Google Home to wspaniały słuchacz i równie dobry asystent. Pytaj o co tylko chcesz, a on znajdzie odpowiedź. Zapytaj go na przykład o prognozę pogody, wyniki sportowe, albo o restaurację w okolicy.

  A może chciałbyś wiedzieć jak w języku portugalskim powiedzieć "szarlotka"? Nic prostszego! Po prostu zapytaj, tak jak zapytałbyś bliską Ci osobę.

  Wersja OEM - Opakowanie zastępcze

  Gra muzyka

  Wystarczy prosta komenda głosowa, aby głośnik Google Home zaczął odtwarzać muzykę. A potrafi ją odtwarzać z wielu różnych źródeł. Chcesz słuchać podcastów? Nie ma problemu. A może radio? Proszę bardzo!

  Korzystasz z serwisów do odtwarzania muzyki? Google Home świetnie współpracuje z serwisami takimi jak Google Play Music, Spotify, YouTube Music czy Pandora. Pamiętaj, prosta komenda i gra muzyka.

  Zarządzaj inteligentnym domem

  Głośnik Google Home bez problemu i natychmiast łączy się z inteligentnymi urządzeniami takimi jak Chromecast, Nest czy Philips Hue.

  Sprawia to, że jedynie za pomocą Twojego głosu możesz między innymi kontrolować temperaturę czy też zgasić światło w mieszkaniu.