Gniazdo Sieciowe SMART z WiFi watomierz GP-SP1

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: GP-SP1
  • Producent: GreenPower
  • Kod producenta: 5906784890477
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 35,77 zł 44,00 zł
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Gniazdo WiFi Smart Plug z watomierzem GP-SP1

  Green Power WiFi Smart Plug GP-SP1 jest inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych. Gniazdo używa technologii połączenia Wi-Fi, dzięki sterowaniu za pomocą aplikacji w telefonie można nim sterować z każdego miejsca na świecie.

  Urządzenie współpracuje również z najnowszymi systemami: Amazon Alexa oraz Google Assistant. Wtyczka Smart Plug może być obsługiwana za pomocą przycisku na obudowie lub za pośrednictwem aplikacji Smart Life oraz Tuya za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

  Inteligentne gniazdko Green Power GP-SP1 to urządzenie wyjątkowo praktyczne i użyteczne. Gniazdka pozwalają znacznie unowocześnić nasz dom, dając możliwości, których dotąd nie mieliśmy.

  Urządzenie w formie przejściówki z europejską wtyczką podłączaną bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

  Gniazdko wyróżnia się także wysoką jakością wykonania i użytych materiałów, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się z ułatwień jakie nam daje. Wtyczka została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Posiada certyfikaty ROHS i CE.

  Obsługa topowych aplikacji:

  Aplikacje takie jak Smart Life, Tuya oraz IFTTT pozwalają na zdalną kontrolę różnego rodzaju urządzeń elektrycznych podłączonych do inteligentnego gniazdka, możesz również ustawiać harmonogramy i decydować o tym, jakie urządzenie ma się włączyć lub pozostać wyłączone w danym czasie oraz łączyć kilka urządzeń w grupy.

   

  Niewielkie i eleganckie:

  Urządzenie podkreśla styl nowoczesnego oraz inteligentnego domu. Codzienne użytkowanie gniazda zależy tylko od naszej kreatywności i zapotrzebowania. Poznaj więc to urządzenie i zdecyduj jak inteligentne gniazdko elektryczne pomoże w domu. Teraz nie musisz np. zastanawiać się czy wyłączyłeś żelazko, mając je podpięte do gniazdka możesz je wyłączyć zdalnie z pracy za pomocą swojego smartfona i spokojnie wykonywać swoje obowiązki.

  Smart plug można najłatwiej określić mianem zdalnie sterowanego, inteligentnego włącznika sprzętów elektrycznych. Nie musisz martwić się o jego instalację. Gniazdko nie wymaga montażu. Nie musisz mieć żadnej wiedzy o elektryce. Wystarczy wyjąć je z pudełka, podłączyć do domowego WiFi i włożyć do zwykłego gniazdka w ścianie. Następnie podłączyć do niego dowolne urządzenie elektryczne i cieszyć się możliwościami jakie daje.

  Funkcja watomierza:

  Dużą zaletą urządzenia jest funkcja pomiaru energii elektrycznej, która dostępna jest z poziomu aplikacji. Umożliwia ona podgląd zużycia energii w czasie rzeczywistym oraz całkowite zużycie z podziałem na dni i miesiące. Dostępne aktualne wskazania to: mA, W, V, KWh.

  Harmonogram włączania i wyłączania gniazdka - energooszczędność i bezpieczeństwo:

  Urządzeniom takim możemy zaplanować harmonogram włączania i wyłączania. Bo przecież, po co nasz telewizor ma pracować w trybie czuwania w środku nocy, czy jak jesteśmy w pracy, co pozytywnie wpłynie na nasze rachunki, ograniczając niepotrzebne zużywanie energii.

  Gniazdko pozwoli też w podniesieniu bezpieczeństwa twojego domu. Dzięki aplikacji możesz zaplanować działanie urządzeń w Twoim domu (m.in lamp) tak, aby symulowały obecność mieszkańca co może odstraszyć potencjalnego włamywacza.

  Obsługuj gdziekolwiek jesteś:

  Inteligentnym gniazdkiem GP-SP1 Smart Plug, posiadającym wtyczkę EU z dodatkowym otworem na uziemienie, sterujemy poprzez aplikację. Możemy sterować oświetleniem lub innymi urządzeniami gospodarstwa domowego, bezpośrednio z poziomu aplikacji na naszym smartfonie. Po podłączeniu produktu do lokalnej sieci oraz dodaniu jej do naszej aplikacji, możemy nim sterować z każdego miejsca na ziemi gdzie mamy dostęp do internetu.

  Dane techniczne

  Marka Green Power
  Nazwa Gniazdo WiFi Smart Plug
  Model GP-SP1
  Kolor Biały
  Łączność WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
  Natężenie Max. 16A
  Obciążenie Max. 2300W
  Liczna gniazd AC 1
  Zasilanie AC 220-240V ~ 50/60Hz
  Obsługiwane aplikacje Smart Life
  Tuya
  IFTTT
  Google Asistant
  Amazon Alexa
  Dodatkowe funkcje Programator czasowy
  Watomierz
  Temperatura pracy 0 ~ 50°C
  Wymiary 5.4 x 5.4 x 8.3 cm
  Waga 75 g