Kindle Paperwhite 4 (2018) / 8GB / IPX8 / Wi-Fi / Black (czarny) / Wersja bez reklam

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: B0774
  • Producent: Amazon
  • Kod producenta: 841667194837
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 527,64 zł 649,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Lżejszy bagaż, dalsze podróże

  To najcieńszy i najlżejszy jak dotąd Kindle Paperwhite, o eleganckim i nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu możesz wygodnie czytać przez wiele godzin. Charakterystyczny dla modelu Paperwhite antyrefleksyjny wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi umożliwia czytanie jak z prawdziwego papieru. Ponadto posiada dwukrotnie więcej pamięci niż poprzedni model. A jedno naładowanie akumulatora wystarcza na tygodnie, a nie godziny.

  Zanurz się

  Dzięki nowemu, wodoodpornemu Kindle Paperwhite możesz czytać i odpoczywać w dowolnym miejscu, także na plaży, przy basenie lub w wannie. Paperwhite posiada klasę wodoszczelności IPX8, czyli ochronę przed przypadkowym zanurzeniem w wodzie na głębokość do 2 metrów na okres do 60 minut.

  To więcej niż książka

  Dostosuj rozmiar tekstu i ciesz się wyraźnymi, ciemnymi, dopracowywanymi manualnie czcionkami. Zalety: maksymalna czytelność i ograniczone obciążenie oczu. Funkcja Whispersync pozwala bezproblemowo przełączać między czytaniem na urządzeniu Kindle i w aplikacji Kindle na tej samej stronie książki (wymaga Wi-Fi).

  Wi-Fi

  Czytnik Kindle z Wi-Fi to świetny wybór, jeśli masz już w domu szybkie łącze internetowe i skonfigurowany router bezprzewodowy.

  Wyświetlacz

  Wyświetlacz 6” Amazon Paperwhite, technologia e-ink Carta, wbudowane oświetlenie, 300 ppi, zoptymalizowana technologia czcionek i 16-stopniowa skala szarości.

  Rozmiar

  167 x 116 x 8,2 mm

  Waga

  182 g

  Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od konfiguracji i procesu produkcyjnego.

  Wymagania systemowe

  Brak - w pełni bezprzewodowy, pobieranie treści bez komputera.

  Pamięć w urządzeniu

  8 GB lub 32 GB; Mieści tysiące książek.

  Pamięć w chmurze

  Bezpłatna pamięć w chmurze dla wszystkich treści Amazon.

  Żywotność akumulatora

  Jedno naładowanie wystarcza na okres do sześciu tygodni. Wartość ważna w następujących warunkach: pół godziny czytania dziennie, wyłączone połączenie bezprzewodowe i oświetlenie ustawione na 13. Czas pracy akumulatora będzie się różnić w zależności od użycia oświetlenia i łączności bezprzewodowej.

  Czas ładowania

  Pełne naładowanie w ciągu około 3 godzin za pomocą kabla USB z komputera.

  Łączność Wi-Fi

  Obsługuje publiczne i prywatne sieci Wi-Fi lub hotspoty korzystające ze standardu 802.11b, 802.11g lub 802.11n z obsługą zabezpieczeń WEP, WPA i WPA2 korzystających z uwierzytelniania hasłem lub Wi-Fi Protected Setup (WPS).

  Obsługiwane formaty treści

  Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, natywny PRC, HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP poprzez konwersję i format audio Audible (AAX).

  Dokumentacja

  Więcej o urządzeniach Kindle dowiesz się ze z Podręcznika szybkiej instalacji i Instrukcji Obsługi czytnika Kindle.

  Gwarancja i serwis

  Kindle Paperwhite jest sprzedawany z roczną ograniczoną gwarancją producenta. Jeśli jesteś konsumentem, ograniczona gwarancja stanowi uzupełnienie Twoich praw konsumenckich i w żaden sposób ich nie ogranicza. Oznacza to, że nawet po wygaśnięciu ograniczonej gwarancji mogą przysługiwać Ci nadal dodatkowe prawa (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumenta). Korzystanie z Kindle podlega warunkom, które znajdzies

  Zawartość opakowania

  Kindle Paperwhite, kabel ładujący USB 2.0 i skrócona instrukcja obsługi.

  Wodoodporność

  Klasa wodoszczelności IPX8, czyli ochrona przed zanurzeniem w słodkiej wodzie na głębokość do 2 metrów na okres do 60 minut.