Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Enterprise (3DX-700058) + CadMouse / CadMouse Pad / Hub USB

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3DX-700058
  • Producent: 3Dconnexion
  • Kod producenta: 4260016340873
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 706,50 zł 2 099,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU17,00 zł
   Kurier DPD - pobranie22,00 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Zestaw SpaceMouse® Enterprise

  Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse wraz z podkładką CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz Mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce Podkładkę Mysz CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

   

  Zestaw SpaceMouse Enterprise obejmuje:

  • Mysz 3D SpaceMouse Enterprise 
  • Mysz CadMouse 
  • Podkładkę Mysz CadMouse Pad 
  • Dwuportowy koncentrator USB

   

   

  Mysz CadMouse

  Pierwsza na świecie mysz komputerowa dedykowana dla specjalistów CAD
  Inne myszy nie zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CAD, ale mysz Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została przygotowana specjalnie dla nich.

  Mysz Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Konieczność ciągłego klikania kółka myszy odchodzi do lamusa, zaawansowany czujnik laserowy oraz dedykowany przycisk środkowy myszy zapewnia wysoką precyzję i komfort pracy. Zaawansowane kółko Smart Scroll gwarantuje pełną kontrolę nawigacji. Będziesz się również dziwić, że praca bez funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

   

  Podkładka Mysz CadMouse Pad

  Idealne połączenie prędkości z precyzją

  Podkładka pod mysz Podkładkę Mysz CadMouse Pad firmy 3Dconnexion, pokryta wysokiej jakości powłoką z mikrotekstury, zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz Mysz CadMouse porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

   

  Dwuportowy koncentrator USB

  Elastyczne możliwości podłączenia

  Wierzymy, że projektując zestaw SpaceMouse Enterprise, pomyśleliśmy o wszystkim. Wystarczy podłączyć mysz 3D Mysz 3D Zestaw Enterprise i mysz Mysz CadMouse do dwuportowego huba USB (dołączonego do zestawu), aby korzystać tylko z jednego portu USB w stacji roboczej.

   

  SpaceMouse® Enterprise

   

  Stworzony z myślą o najwyższej wydajności specjalistów cad

  Najlepsi nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Czołowe światowe firmy wymagają najwyższej wydajności od swoich zespołów projektowych. Nie mogą one pozwolić sobie na niewykorzystane szanse lub zmniejszoną wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj mysz 3D firmy 3Dconnexion Mysz 3D SpaceMouse Enterprise. Prezentujemy nowe standardy wydajności pracy inżynierów.

  Szybkie projektowanie, lepsze zrozumienie modelu 3D

  Mysz 3D SpaceMouse Enterprise czerpie swój styl i możliwości z naszych wielokrotnie nagradzanych myszy 3D: SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro. Jak w przypadku każdego wyjątkowego projektu, czerpaliśmy z doświadczeń zdobytych w przeszłości, aby zmienić przyszłość.

  Zastosowana w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

  Ruchy drążka myszy 3D przekładają się na łatwą i intuicyjną nawigację 3D, a klawisze QuickView zapewniają szybki dostęp do standardowych rzutów modelu. Trzy dodatkowe definiowalne przyciski Custom Views — dostępne jedynie w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise — pozwalają zapisać widok modelu w dowolnym położeniu, co sprawia, że praca z modelami 3D nie będzie miała sobie równych.

  Szybkie i wydajne modelowanie w 3D

  Błyskawiczny dostęp do minimum 12 ulubionych funkcji aplikacji jest znaczącym ułatwieniem w pracy. Inteligentne przyciski funkcyjne myszy 3D Mysz 3D SpaceMouse Enterprise automatycznie aktualizują się wraz ze zmianą aplikacji oraz środowiska, w którym pracujesz.

  Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje rzeczywiste ikony danej aplikacji1, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z dobrze znanego użytkownikom paska narzędzi. Zastosowanie prostego, ale skutecznego interfejsu użytkownika 3DxWare 10 sprawia, że personalizacja urządzenia jest prosta i intuicyjna, jak nigdy wcześniej.

  Ergonomia. W nowym znaczeniu.

  Twoje ręce to Twoje narzędzia pracy. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise został zaprojektowany tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  Fundament pracy z produktami 3Dconnexion

  Sterownik 3DxWare 10 umożliwia użytkownikowi optymalizację pracy z modelem Mysz 3D SpaceMouse Enterprise i dostosowanie go do własnych preferencji w celu osiągnięcia jeszcze lepszej wydajności. Teraz możesz w prosty sposób przypisywać do przycisków polecenia poszczególnych aplikacji i środowisk (takich jak tryb rysowania, tryb części i tryb złożeń) oraz dostosować pozostałe ustawienia do swoich potrzeb.

  To niezwykle skuteczne, ale proste w obsłudze narzędzie ma wiele funkcji, których domagali się użytkownicy, takich jak dostęp do przycisków pomocniczych klawiatury bez odrywania ręki od myszy. Pozwala to użytkownikom programów CAD na jeszcze wydajniejszą pracę obiema rękami.

  Niezawodność i wsparcie

  Profesjonalne narzędzia pracy to inwestycja. Cenimy Twoją pracę i uważamy, że klient powinien mieć pełne zaufanie do kupowanych produktów. Aby praca z naszymi produktami była bezproblemowa, rozszerzyliśmy i usprawniliśmy obsługę klientów.

   

   

   

  Dane techniczne


  3Dconnexion ® Opatentowany przez 3Dconnexion® czujnik wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
  12 inteligentnych przycisków funkcyjnych
  Kolorowy wyświetlacz LCD, na którym pokazane są funkcje aplikacji przypisane do przycisków funkcyjnych
  Przyciski szybkich widoków QuickView
  Góra/dół
  Prawo/lewo
  Przód/tył
  Obrót o 90° zgodnie z ruchem wskazówek zegara / przeciwnie do ruchu wskazówek zegara
  ISO1/ISO2
  Przełączanie trybu obracania
  3 przyciski widoków własnych
  Klawisze specjalne klawiatury (Control, Alt, Shift, Escape, Enter, Spacja, Delete, Tab)
  Pełnowymiarowa wyściełana podpórka pod nadgarstek
  Łącznie 31 programowalnych przycisków
  Wymiary (dł. × szer. × wys.): 249 × 154 x 58 mm (9,8 × 6,1 × 2,3 in)
  Waga: 800 g (1,76 lb)
  Gwarancja 3+1 (3 lata standardowej gwarancji i jeden dodatkowy rok dostępny po rejestracji produktu):
  www.3dconnexion.pl/warranty

  Zawartość opakowania
  SpaceMouse ® Enterprise

  Obsługiwane systemy operacyjne
  Microsoft ® Windows, OS X. Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym systemie operacyjnym.

  Certyfikaty i rejestracja
  CE, FCC, KC, RCM, BSMI, Dyrektywa RoHS Unii Europejskiej, chińskie przepisy RoHS, WEEE, BellAndVision, japońskie przepisy dotyczące recyclingu