Nokia Body Cardio - waga z pełną analizą składu masy ciała (czarna) - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: IWNONBBK
  • Producent: Nokia
  • Kod producenta: 3700546704451
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 560,16 zł 689,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Kurier DPD GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - pobranie22,00 zł

  Ta ultra cienka waga bada skład masy ciała (wagę, tkankę tłuszczową, mięśnie, masę kostną i wodę) i synchronizuje zebrane dane ze smartfonem ukazując je w postaci łatwych do odczytania linii trendów co pomaga w szybszym osiąganiu założonych celów.

   

  Poznaj swoje ciało

  Body Cardio wykonuje dokładne pomiary wagi ciała, współczynnika BMI, zawartości wody w ciele, masy mięśniowej oraz masy kostnej. Uzyskane w ten sposób dane pozwalają użytkownikowi śledzić długoterminowe trendy i lepiej zaplanować treningi.

   

  Rewolucyjny design

  Solidna aluminiowa podstawa i grubość zaledwie 1,8 cm sprawiają, że Body Cardio to najcieńsza i najbardziej stabilna waga dostępna na rynku. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji Body Cardio wykonuje dokładne pomiary na dowolnej powierzchni, od paneli podłogowych aż po gruby dywan.

   

  Waż się z głową

  Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Body Cardio pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

   

  Dane na wyciągnięcie ręki

  Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.

   

  Stawaj na wadze z przyjemnością

  Po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, która pomoże ocenić, jak się ubrać i jak zaplanować sobie dzień.

   

  Waga dla całej rodziny

  Body Cardio potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Dane każdego z nich są osobno przesyłane na oddzielne konta aplikacji Health Mate. Po najnowszej aktualności będzie można również śledzić najmniejszych członków rodziny dzięki trybom: dla niemowląt, dla kobiet w ciąży.

   

  Bajecznie prosta obsługa

  Automatyczna synchronizacja

  Każdy wynik ważenia jest wysyłany bezpośrednio do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth.

   

  Zapomnij o ładowaniu

  Waga Body Cardio może działać nawet przez cały rok zanim trzeba ją ponownie naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro-USB.

   

  Uwaga: Withings Body Cardio nie jest wyrobem medycznym i nie służy do diagnozy, leczenia ani profilaktyki wad i chorób serca. Nie próbuj stawiać samodzielnej diagnozy na podstawie pomiarów wagi i zawsze konsultuj się z lekarzem przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia.

   

  Wymiary w opakowaniu: 3,7x3,7x4 cm

  Waga: 3,7 kg

  Gwarancja: 24 miesiące