Posnet Temo HS Bileterka - drukarka fiskalna biletowa

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: Posnet Temo HS Bileterka
  • Producent: Posnet
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 998,37 zł 2 458,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  ODZYSKAJ DO 700 ZŁ za zakup drukarki fiskalnej -
  - chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj naszych handlowców.

   

   

   

  Twój bilet do nowoczesności. Drukarka Posnet Temo HS Bileterka to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej i innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach. Umożliwi Ci wielogodzinną pracę bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Wpisuje się w trend mobilnych aplikacji, bowiem sprzedaż biletów umożliwia aplikacja zainstalowana na smartfonie lub tablecie połączonym z drukarką poprzez bluetooth.

  Informacje o aplikacj na stronie http://e-bileterka.pl/

   


  Najmniejsza na rynku

  Drukarka Posnet Temo HS Bileterka jest najmniejszym tego typu urządzeniem na rynku, co przy specyfice sprzedaży biletów w autobusie ma bardzo duże znaczenie. Jednocześnie drukarka zapewni Ci możliwość wykonania wszystkich czynności niezbędnych w tego typu działalności, w tym wydruk biletów normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych, zagranicznych, a także przygotowanie raportów rozliczeniowych, ulg ustawowych i handlowych.


  Komu w drogę, temu Posnet Temo HS Bileterka

  Drukarka znakomicie sprawdza się w codziennej pracy kierowców autobusów i busów przewożących pasażerów. Szereg funkcji dopasowanych do branży transportowej znacząco ułatwia codzienną pracę.

   


  Bluetooth w standardzie

  Moduł Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 LE, który zapewnia bezprzewodową współpracę z dowolnym typem smartfona, tabletu, komputera.

  Funkcje biletowe

  Wydruk szerokiej gamy biletów m.in.: normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych, zagranicznych itp. Rejestrowanie ulg ustawowych i handlowych oraz udostępnianie ich raportów rozli czeniowych.

  Grafika na paragonach

  Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.

  Kody kreskowe i 2D

  Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

  Mała i mobilna

  Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.

  Mechanizm drukujący „wrzuć i drukuj”

  System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

  NIP nabywcy na paragonie

  Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartości do 450 PLN lub 100 EUR.

  Superformatka i wydruki niefiskalne

  Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.

  Współpraca z urządzeniami mobilnymi

  Możliwość połączenia (również bezprzewodowego) urządzenia z tabletem, smartfonem czy komputerem oraz współpracy z aplikacją sprzedażową.

  Wydajny akumulator

  Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

  Wytrzymała konstrukcja

  Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.