Posnet TRIO Bileterka - drukarka fiskalna biletowa

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: Posnet TRIO Bileterka
  • Producent: Posnet
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 398,37 zł 2 950,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  ODZYSKAJ DO 700 ZŁ za zakup drukarki fiskalnej -
  - chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj naszych handlowców.

   

   

  To z nią rozpoczyna się podróż. Drukarka Posnet TRIO Bileterka to urządzenie dedykowane dla usług w transporcie pasażerskim. Jest z Tobą na każdym etapie rozwoju biznesu, bowiem w każdym momencie możesz ją modułowo rozbudować dodając kolejne opcje, tj. uchwyt do tabletu, dodatkowe porty umożliwiające stworzenie systemu POS.

   


  Jedna drukarka a wiele możliwości

  Drukarka Posnet TRIO w wersji biletowej usprawnia obsługę transportu pasażerskiego Przy jej użyciu możesz wydrukować bilety: normalne, ulgowe, okresowe, miesięczne lub zagraniczne. Daje Ci także możliwość rejestracji udzielanych ulg ustawowowych i handlowych, a także udostępniania raportów rozliczeniowych ulg ustawowych. Twój klient na dużym, czytelnym wyświetlaczu zobaczy wszystkie najważniejsze informacje o sprzedaży. Ponadto Posnet TRIO to pierwsza drukarka na rynku z możliwością zamontowania uchwytu na tablet lub smartfon i pierwsza stacjonarna bileterka z kopią elektroniczną.


  Sprawdzona na dworcach

  Drukarka doskonale sprawdza się na stanowiskach w kasach dworców autobusowych lub w punktach sprzedaży biletów za przejazd.
  Informacje o aplikacj na stronie http://e-bileterka.pl/

   


  Grafika na paragonach

  Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.

  Kody kreskowe i 2D

  Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

  Modułowość - łatwość rozbudowy

  Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – Klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne, większą bazę towarową itp.

  Otwarta faktura

  Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku oraz umieszczanych na fakturze dodatkowych treści.

  Superformatka i wydruki niefiskalne

  Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.

  USB host - obsługa wielu urządzeń

  Host USB pozwala podłączyć skaner, czytnik kart magnetycznych, pendrive oraz hub USB, który umożliwia obsługę aż 5 urządzeń. W kasie Bingo XL za pomocą złącza USB możliwe jest tylko podłączenie skanera.