Withings Nokia - bezprzewodowy ciśnieniomierz do urządzeń z systemem iOS i Android. Wyrób medyczny

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: BP-801
  • Producent: Nokia
  • Kod producenta: 3700546702440
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 313,89 zł 339,00 zł
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Withings Nokia - bezprzewodowy ciśnieniomierz do urządzeń z systemem iOS i Android. Wyrób medyczny

   

  Proste pomiary, codziennie!

  Przyjazne w obsłudze, precyzyjne urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi z aplikacją na iPhone'a lub smartfona z systemem Android.

   

  Proste monitorowanie ciśnienia

  Wystarczy owinąć rękaw wokół ramienia i włączyć bezprzewodowy ciśnieniomierz Nokia, a aplikacja uruchomi się automatycznie. Po wykonaniu kilku krótkich kroków urządzenie jest gotowe do pomiaru ciśnienia.

   

  Natychmiastowe wyniki

  Aplikacja natychmiast pokazuje wyniki w odpowiednim kolorze w oparciu o ESH (European Society of Hypertension) i AHA (American Heart Association).

   

  Historia pomiarów zawsze pod ręką

  Najlepiej jest śledzić zmiany ciśnienia w czasie, dlatego aplikacja Health Mate przechowuje wszystkie pomiary oraz generuje łatwy do odczytania wykres.

   

  Pod kontrolą lekarza

  Ciśnieniomierz Nokia umożliwia m.in. profilaktyczną kontrolę ciśnienia lub sprawdzenie skuteczności przyjmowanych leków. Wystarczy skorzystać z opcji udostępniania wyników w aplikacji Health Mate, aby przesłać pomiary lekarzowi lub swoim bliskim.

   

  Zatwierdzone do użytku medycznego

  Informacje uzyskane dzięki bezprzewodowemu ciśnieniomierzowi Nokia mają wartość medyczną, jako że urządzenie jest zgodne z unijnymi przepisami dotyczącymi sprzętu medycznego, a także otrzymało pozytywną opinię amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) w USA.

   

  Wsparty badaniami

  Bezprzewodowy monitor ciśnienia krwi firmy Nokia został wykorzystany w projektach, badaniach i próbach klinicznych przeprowadzonych w kilku uniwersytetach i systemach opieki zdrowotnej, w tym w University College Dublin (UCD), w University Hospital (CHU) w Tuluzie i w American Medical Group Association.

  Zaawansowane raporty dotyczące zdrowia układu krążenia. To opcjonalne uaktualnienie umożliwia korzystanie z protokołu medycznego w domu. Funkcja zapewnia coaching oraz spersonalizowane raporty ciśnienia krwi przesyłane bezpośrednio do aplikacji Health Mate. Funkcja dostępna jest wyłącznie dla urządzeń z iOS i jest dodatkowo płatna.

   

   

   

  SPECYFIKACJA

  Pomiar: Oscylometryczna naramienna metoda pomiaru ciśnienia krwi i szybkości tętna.

  Zakres pomiaru (ciśnienie): 0 to 285 mmHg.

  Dokładność pomiaru (ciśnienie): ±3 mmHg lub 2% wartości pomiaru.

  Obwód ramienia: 22 – 42 cm

  Wymiary: 150 mm, szerokość: 140 mm, Wysokość: 100 mm.

  Kompatybilność: Urządzenia iOS 8+ oraz urządzenia Android 5.0+.

  Łączność Bluetooth: Bluetooth i Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0). BPM może być używany ze smartfonem za pomoca adaptera USB dołącoznego do zestawu

  W zestawie: Nokia BPM, 4 baterie AAA (już ainstalowane)instrukcja, adpater USB

  Certyfikaty: FDA i Medical EC approved ANSI/AAMI SP10: 2002/A1 2003(R) 2008 FCC part B 15B : 2013 Pełan lista dostępna na żądanie.

  Międzynarodowe standardy: European Society of Hypertension (ESH), dla wszystkich krajów poza USA i Kanadą, American Society of Hypertension (ASH) dla USA i Kanady.