Withings Nokia Body + (plus) - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń z systemem iOS i Android (biała) - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: WBS05WHT
  • Producent: Nokia
  • Kod producenta: 3700546702396
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 308,13 zł 379,00 zł
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Kurier DPD GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  Withings Nokia Body + - bezprzewodowa waga łazienkowa do urządzeń iOS i Android

  Dokładny pomiar wagi (opatentowana technologia Position Control™) oraz szczegółowa analiza składu ciała to tylko początek. Waga Nokia Body+ automatycznie zapisuje wszystkie zebrane informacje, a także motywuje i nagradza użytkownika za zrzucone kilogramy.

   

  Idealny towarzysz odchudzania

  Waga pokazuje wykres ilustrujący trend z ostatnich ośmiu pomiarów, a aplikacja dostarcza spersonalizowane porady, cotygodniowe raporty oraz odznaki i nagrody za osiągnięte cele. Jednoczesne, regularne używanie wagi i aplikacji zmotywuje Cię do ćwiczeń i pomoże zwalczyć zniechęcenie podczas odchudzania.

   

  Waż się z głową

  Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Nokia Body+ pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

   

  Zobacz się w nowym świetle

  Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.

   

  Śledzenie budżetu kalorii, bo wiedza to siła!

  Co sprawia, że tracisz lub przybierasz na wadze? Aplikacja Health Mate pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Użytkownicy, którzy wyznaczają sobie konkretny cel, śledzą swój sposób odżywiania i regularnie się ważą chudną średnio o 4 razy bardziej niż inni – to fakt!

   

  Dla całej rodziny

  Waga Body+ potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Dane każdego z nich są osobno przesyłane na oddzielne konta aplikacji Health Mate. W najnowszej aktualizacji możesz również używać trybów: dla niemowląt oraz dla kobiet w ciąży.

   

  Kolejny powód do ważenia

  Nokia Body+ sprawi, że każdego ranka z przyjemnością będziesz wchodzić na wagę. Po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, która pomoże ocenić, jak się ubrać i jak zaplanować sobie dzień.

   

  Wykorzystuj dane z innych aplikacji

  Health Mate doskonale współpracuje z ponad stoma różnymi aplikacjami fitness. Możesz więc z łatwością połączyć się z ulubionymi aplikacjami do śledzenia posiłków takimi jak MyFitnessPal, Lose It! czy Weight Watchers lub aplikacjami do treningów jak Runkeeper, Runtastic czy MapMyRun.

   

   

  SPECYFIKACJA

   

  Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowana technologia Position Control™; dokładność skali: do 100g

  Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”

  Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb

  Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4” x 1.6”), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy.

  Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0).

  Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, dolna obudowa oraz rama wykonane z białego tworzywa sztucznego

  Wymiary: 32,7×32,7×2,3 cm

  Zasilanie: 4x 1.5V AAA baterie alkaliczne

  Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów.

  Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings.

  Wymagania programowe: Waga jest kompatybilna z urządzeniami: - z systemem iOS 8.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi): iPhone (3GS i wyżej), iPad (wszystkie generacje), iPod Touch (5 generacji i wyżej) - z systemem Android OS 5.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi)

  Dołączone oprogramowanie: Aplikacja (Health Mate) dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore oraz Google Play Store. Własne konto na stronie Withings.

  Zawartość opakowania: Waga Body+, instrukcja obsługi, 4 szt. baterii alkalicznych 1.5V AAA