Xiaomi Mi Air Purifier 2 white (biały) - Wysyłka gratis!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: 048352
  • Producent: Xiaomi
  • Kod producenta: 5902211107361
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 397,56 zł 489,00 zł
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Paczkomat InPost GRATIS

   Kurier DPD GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU0,00 zł
   Kurier DPD - pobranie22,00 zł

  Uwaga! W przypadku wyboru opcji przedpłaty wysyłka gratis!

   

  Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2

  Walcz ze smogiem! Mi Air Purifier 2 jest 40% mniejszy od pierwszego modelu, ale nadal oferuje równie szybkie dostarczanie czystego powietrza (310m3/h) i zajmuje mu to zaledwie 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21m2. Nadszedł czas na dostarczenie czystego powietrza Twoim płucom.

   

  Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki skutecznemu filtrowi oczyszczania powietrza, proces filtracji obejmuje całe pomieszczenie. W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, tworząc wielkie koło w środku. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb „super”. Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 310m3/h.

  Spokojna noc "Dobranoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. przepływu powietrza przez każdy element wyposażenia twojego domu, zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić redukcję hałasu do minimum. Parametry w trybie uśpienia to tylko 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technologia zastosowana w silniku, zmniejsza zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W. Oznacza to niższe zużycie energii niż żarówki energooszczędne. Od teraz możesz czuć się swobodnie w zaciszu swojego czystego domu.
  Opcja inteligentne sterowanie przez WiFi w telefonie, można użyć aplikacji Mi Home i w czasie rzeczywistym poprawiając jakość powietrza w domu dostosować parametry oczyszczania do wielkości pomieszczenia. Ekscytujące jest to, że system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się jakie masz nawyki, np. że palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z pomieszczenia, oczyszczanie automatycznie się włączy. Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny.

   

   

   

   

  Typ filtra Podstawowy filtr PET, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym
  Łączność Wi-Fi 802.11b/g/n
  Długość 240mm
  Szerokość 240mm
  Wysokość 520mm
  Waga ~4.8kg (z filtrem)
  Kolor Biały
  Metoda oczyszczania Filtracja mechaniczna i adsorpcja
  Zdolność oczyszczania 330m³/h
  Skuteczność oczyszczania 100% — duże cząsteczki
  99,3% — cząsteczki do 0.3 μm
  99,99% — cząsteczki do 2.5 μm
  91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje
  Zalecany obszar 23m²~39m²
  Pobór energii 1.5W~75W
  AC 100V~220V 50/60Hz
  Poziom hałasu 31dB
  Inteligentne moduły Czujnik jakości powietrza
  Czujnik temperatury i wilgotności