ZWCAD Classic - licencja bezterminowa + Bonus!

 • Dodaj recenzję:
  • Kod: E879-749D9_WO
  • Producent: ZWSoft
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 389,43 zł 1 709,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Odbiór osobisty GRATIS

   Koszty dostawy
   Odbiór osobisty0,00 zł
   Paczkomat InPost - przelew/PayU13,00 zł
   Kurier DPD - przelew/PayU12,99 zł
   Kurier DPD - pobranie16,99 zł
   Kurier miejski (Wrocław) -
   Dostawa gratis od 300 zł
   10,00 zł

  ZWCAD Classic wydany z okazji 15 lecia ZWCAD na rynku.


  Każdy zakup ZWCAD Classic premiowany jest bonem zakupowym
  do wydania w naszym sklepie www.skynet.pl lub www.megare.pl o wartości 100 zł brutto!

   

  Kliknij w link, aby pobrać teraz wersję testową:

  zwcad ZWCAD Classic PL
  ZWCAD Classic EN

   

  Przed zakupem proszę wybrać rodzaj zabezpieczenia programu ZWCAD Classic.

  Może to być klucz sprzętowy lub kod programowy.


  Niezależnie od programu możemy wyróżnić 2 rodzaje zabezpieczenia:

  1. Sprzętowe – otrzymujemy dodatkową część do komputera, najczęściej jest to tak zwany klucz sprzętowy, który trzeba włożyć do komputera i powinien on być cały czas podczas pracy z programem. To rozwiązanie jest bardzo elastyczne, jeśli użytkownik często zmienia komputery, pracuje w różnych miejscach.
   Największą wadą rozwiązania sprzętowego jest posiadanie dodatkowy element komputera, który może się uszkodzić lub zgubić. Niestety w przypadku większości kluczy nie ma możliwości wydania duplikatu – wiąże się to z utratą licencji.
  1. Programowe – otrzymujemy tylko kod (ciąg znaków), które trzeba wprowadzić w odpowiednim miejscu w programie. Z zasady tak zabezpieczone licencje przenosi się nieco wolniej niż przy kluczu sprzętowych.

  Obecnie najchętniej wybieranym rozwiązaniem jest kod programowy.

   

  ZWCAD Classic to program wspomagający projektowanie.

  Jest pomocny w pracy architektów, inżynierów, projektantów i innych profesjonalistów. Umożliwia tworzenie płaskich dokumentacji (2D) oraz brył 3D.

  Obsługuje najnowszy format plików DWG (format Autocad®), cechuje go również łatwość obsługi, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. 

   

  Wybrane funkcje ZWCAD®:

  Tworzenie obiektów         Linia, linia konstrukcyjna, polilinia, wielobok, prostokąt, łuk, okrąg, chmurka rewizji, splajn, elipsa, wycinek elipsy, tworzenie i wstawianie bloków, wstawianie punktów, kreskowanie i inne. Obiekty można tworzyć na wiele sposobów, np. rysowanie okręgu można narysować poprzez: 2 punkty, 3 punkty, stycznie do dwóch promieni, możemy zamienić łuk na okrąg, oraz rysować seryjnie kilka okręgów o tej samej średnicy wskazując tylko punkt środkowy,
  Modyfikacja obiektów   Kopiowanie, odbicie lustrzane, odsunięcie (rysuje linie równoległe po zadanej stronie istniejącego obiektu i w zadanej odległości), szyk prostokątny i biegunowy, przesuwanie, obrót i skalowanie, wydłużenie, rozciągnięcie, docinanie do istniejących krawędzi, przerywanie, zaokrąglenie itp.,
  Wstawianie obiektów   Wstawianie innych plików DWG jako blok, lub jako zewnętrzny odnośnik Xref (w tym przypadku wstawiane jest tylko łącze do innego pliku, jeśli zmienimy plik źródłowy to zmienią się także wszystkie wystąpienia Xrefów. Jeśli do rysunku wstawimy np. 50 jednakowych bloków, będziemy mogli wszystkie zmienić jedną edycją. ZWCAD pozwala na edycję Xrefów w pliku nadrzędnym, to znaczy w tym, do którego są wstawione bloki.) Jako zewnętrzny odnośnik możemy wstawić także obrazy rastrowe w formacie (BMP, JPG, GIF, TIF, PCX, TGA). Rastry możemy przycinać (to znaczy ograniczyć obszar widzialny prostokątem, lub wielobokiem), a także zmieniać kontrast, jasność. W ZWCAD Classic możemy także użyć pliku pozycjonowania dla obrazów w formacie TIF. Wstawiony tak obraz rastrowy będzie miał odpowiednią skalę, punkt wstawienia oraz kąt obrotu
   Warstwy   Rysowane obiekty możemy umieszczać na warstwach, którym nadajemy kolor, rodzaj linii, grubość. Możemy np. blokować warstwy. W ZWCAD warstwy służą do oznaczania grup obiektów, np. możemy wstawić na osobną warstwę wymiary, tabelkę rysunkową, czy opisy. Po jednym kliknięciu możemy wyłączyć wszystkie wymiary na rysunku. Możemy określać także inne atrybuty wyświetlanych obiektów np. kolor, rodzaj i grubość linii. Wygodnym jest także zdefiniowanie własnych styli wymiarowania gdzie mamy wpływ na każdy parametr, np. rodzaj strzałki, przedłużenie pomocniczych linii wymiarowych, wysokość tekstu wymiarowego, odsunięcie tekstu wymiarowego od linii wymiarowej. W ZWCAD Classic dostępne są specjalne rodzaje wymiarów np. długość łuku, wymiar łamany promieniowy i liniowy, pochylanie pomocniczych linii wymiarowych, inspekcję wymiarów i wiele innych. 
  Słownik i kalkulator    W wersji ZWCAD Classic jest narzędzie do sprawdzania pisowni (polskiego słownika można także używać). Z innych narzędzi można wymienić np. Szybki wybór pozwalający na wybranie obiektów o niektórych cechach np. tekstu o wysokości 2,5 w kolorze żółtym. Mamy do dyspozycji także porządek wyświetlania pozwalający na ustalenie kolejności wyświetlania obiektów, np. jeśli rysujemy obiekty na podkładzie rastrowym, to chcielibyśmy, aby był on z tyłu, a rysunek z przodu. Z innych narzędzi można wymienić np. eksport atrybutów do np. Excela&Reg;, czy kalkulator, do którego wartości możemy wprowadzać także poprzez wskazania myszką.
   Skrypty   Do ciekawych funkcji ZWCAD możemy zaliczyć nagrywanie skryptów, które można uruchomić później na innym komputerze. Aby to wykonać włączamy nagrywanie, wskazujemy plik na dysku, i rysujemy obiekty. Wszystkie czynności są zapisywane w pliku. Uruchomienie tak zapisanego skryptu spowoduje narysowanie obiektów na innym komputerze.
  Dodatkowe narzędzia    Warstwy: izolacja warstwy (wygaszenie wszystkich warstw oprócz tej, na której leży wskazany obiekt), grupowe zamrażanie, odmrażanie, blokowanie, a nawet łączenie warstw.
  Narzędzia tekstowe: dopasowanie tekstu do zadanej odległości poprzez rozciągnięcie, maskowanie tekstu, czyli umieszenie tekstu na tle i odwrócenie kolorów, zamiana tekstu jednoliniowego na wieloliniowwy, umieszczenie tekstu na łuku,automatyczna numeracji linii tekstu, zmiana wielkości liter, konwersja tekstu do polilinii.
  Narzędzia do wymiarów: łączenie opisu z odnośnikiem, eksport i import stylów wymiarowania, przywrócenie wartości rzeczywistej wymiaru, łączenie wymiarów.
  Rysowanie: chmurka rewizji, łączenie linii, lustro dynamiczne, przerwanie linii na przecięciu, dwusieczna kąta, dopełnienie łuku do pełnego okręgu, usuwanie linii nakładających się na siebie, czy konwersja splajnu do linii.
  Można także wskazać linie czy łuki, a ZWCAD wyliczy ich całkowitą długość. Możemy także obliczyć ilość wszystkich wstawionych bloków do rysunku.

   

  Twoje

  Dane techniczne

  Lista systemów operacyjnych   Czy program działa na poniższym systemie?
  Windows 8 - 32 i 64 bit   Tak
  Windows 7 - 32 i 64 bit   Tak
  Windows Vista 32 i 64 bit           Tak
  Windows XP   Tak
  Możliwość przetestowania programu przez zakupem   Tak
  Funkconalność wersji testowej   Ograniczona funkcjonalność
  Długość okresu testowego   30 dni
  Link do wersji testowej   https://jakicad.pl/najnowszy/47/zwcad-classic/pl
  Format pliku instalacyjnego   .exe lub .msi
  Wymagania minimalne   Procesor > 2GHz, powyżej 3GB RAM, karta graficzna z własną pamięcią, 500MB na dysku, monitor 19" lub więcej, myszka i klawiatura, napęd CD/DVD.
  Czy to jest samodzielny program?   Tak
  Wymagane połączenie z internetem do aktywacji?   Tak i odblokowany port 8888
  Zabezpieczenie programu   Do wyboru: klucz USB lub kod programowy