Zestaw Netatmo Valves

 

 

Oszczędzaj nawet do 37% na zużyciu energii oraz zredukuj emisję dwutlenku węgla z inteligentnym termostatem NETATMO Valves

Od wielu lat testuję różnego rodzaju produkty ekologiczne, energooszczędne.

Żyjemy w czasach, w których powinniśmy bardzo intensywnie myśleć jak przyczynić się do ratowania naszej planety, a przy okazji samemu zaoszczędzić. I stąd pomysł zakupu Inteligentnej głowicy termostatycznej NETATMO Valves. Bardzo szybko przekonałem się, że to był dobry pomysł. Głowica ta jest bardzo nowoczesnym urządzeniem, proponuje wiele fantastycznych rozwiązań, min. można stworzyć indywidualny, tygodniowy harmonogram ogrzewania, włączyć ogrzewanie w pomieszczeniach które chcemy żeby były ogrzane i to wszystko zdalnie-z mojego smartfona.

Można uruchomić funkcję BOOST, która umożliwi szybki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin. Ponadto, co mnie bardzo ucieszyło-urządzenie jest w stanie wykryć otwarte okno w ogrzewanym pomieszczeniu! Niezły bajer, prawda?:) Docenią to i zrozumieją rodzice nastoletnich dzieci, które to mają w zwyczaju "podkręcić" ogrzewanie przy jednoczesnym wietrzeniu pomieszczenia... Rachunki za ogrzewanie znacznie zmalały, teraz tak naprawdę wiem za co płacę. Jestem zagorzałym fanem takich urządzeń, i jestem pewny, ze w tym kierunku idzie świat-mam na myśli rozwój technologii. Mając takie urządzenia w domu czuję się taki światowy i modern ;).

Nawet 2 lata pracy na jednym komplecie baterii

Maksymalna liczba Valves w jednej instalacji: 20 szt

Zdecydowanie polecam.