Koszty dostawy

Dostawa w Polsce

    1. Zamówiony towar w sklepie internetowym Skynet.pl wysyłany jest do Klienta w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia (płatność przy odbiorze), bądź 48 godzin od momentu zaksięgowania środków (opcja przedpłaty na konto) na koncie firmowym sklepu. W niektórych przypadkach czas może ulec przedłużeniu, informację o tym znajdą Państwo na karcie produktu, bądź też  w otrzymanym od nas mailu lub telefonicznie.
    2. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Skynet.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej. Na życzenie Klienta możemy wysłać kilka paczek.


Zamówiony towar dostarczany jest przez:

    • Firmę kurierską DPD Polska
    • Paczkomaty.pl
    • Odbiór osobistyKoszty przesyłki:

Sposób i przewidywany czas dostawy Forma płatności Koszt przesyłki

Kurier DPD Polska ¹
~1 dzień roboczy

Firma kurierska DPD

przelew / PayU

przy odbiorze

17,00 zł


22,00 zł

Paczkomaty
~1 dzień roboczy

Paczkomaty InPost

przelew / PayU 13,00 zł
Odbiór osobisty gotówka, karta 0,00 zł ²


1.
Wysyłka za pośrednictwem DPD Polska z powodu ograniczeń czasowych nałożonych przez firmę kurierską, jest realizowana w dni robocze do godziny 15:00. Wszystkie późniejsze zamówienia przechodzą na kolejny dzień roboczy.

2. Wszystkim klientom płacącym za towar w sklepie stacjonarnym, za pośrednictwem terminala płatniczego nie jest doliczana dodatkowa opłata.